Home

Bloc nou umezeala

buna. si eu m-am mutat de curand intr-un apart- bloc nou izolat(2009). e ffff multa umezeala in casa- toate lucrurile pe care le-am dus mi-au prins mucegai inclusiv cutiile cu electrocasnice.daca seara imi las un tricou pe scaun dimineata il gasesc umed. in casa e f frig si afara f.cald astfel ca transferul de aer se face invers. sau asa cred. am uitat sa spun ca stau la parter iar jos la. Răspuns la: Pata umeda si rece in bloc nou Buna ziua, Si eu am aceeași problema, stau la etajul 1 , izolatia este de 10 . Problema o am pe colturile camerelor unde este peretele de beton turnat. Sunt mutat de 2 ani aici . In primul an am avut mobila pe acel perete care s-a umplut de mucegai GAVANA 3 / BLOC NOU , etaj 1 , 3 camere , mobilat , loc parcare. Apartamente - Garsoniere de vanzare » 3 camere. 74 999 €. Pitesti Azi 20:45 Garsoniere de vânzare - La ce să fii atent când vrei să cumperi în bloc nou. Garsoniere de vânzare sunt peste tot. Și asta pentru că reprezintă cel mai convenabil tip de locuință. Numai că. bloc nou zona uta etaj 3 in bloc cu lift 38.900 euro negociabil Apartament 2 camere bloc nou Zona: UTA Etaj: 3 Pret: 38.900 euro negociabil Tel: Apartament cu 2 camere in zona UTA, strada bucegi in suprafata construita de 44 mp si 38 mp utili, având compartimentare nedecomandat, situat la etajul 3/5, in bloc cu lift

La ce sa fii atent cand cumperi o locuinta: 6 aspecte esentiale. Achizitionarea unei locuinte este unul dintre cele mai importante momente din viata unei persoane. Din acest motiv, este bine sa nu te grabesti si sa cantaresti bine toate avantajele si dezavantajele caminului pe care ai pus ochii. Iata 6 aspecte esentiale pe care iti recomandam. FLORINEL - LA BLOC (NOU)Produced by: A.P.M MUSIC.Canalul oficial al casei de discuri A.P.M MUSIC.Licensing/Contact/Marketing/Comenzi CD-uri: - in curand. Garsoniere de vanzare in Drumul Taberei sunt in multe anunturi. Si asta pentru ca reprezinta cel mai convenabil tip de locuinta. Numai ca cei care scot garsoniere de vanzare in Drumul Taberei in imobile noi nu sunt intodeauna corecti

Apartament 2 camere,bloc nou si curte | Obiectiv

Blocurile care au, in plan, o forma de tipul celor in Y sau in H sunt, teoretic, mai stabile decat cele de tip lama. Structura de zidarie se comporta cel mai bine, in zona noastra seismica, daca caramida a fost ferita de umezeala, iar constructia are samburi din beton armat, care dau elasticitate alcatuirii Pentru ca toata umezeala sa ramana in sol, si nu condusa prin straturile de beton catre apartamentul tau. 4. Pe 14 august s-a turnat un strat de beton pentru protectia membranei. 5. Incepand cu 19 august a inceput armarea cu 65 tone de fier (doar in radier). O constructie de calitate se bazeaza pe o fundatie solida 6 Spathiphyllum. 1.Spathiphyllum - este o plantă care iubește umiditatea în sol și în aer. Ca atare pentru a se dezvolta frumos are nevoie tocmai de un mediu umed, ea absorbind vaporii de apă pentru procesele fiziologice interne. Spathiphyllum. 2.Chamaedorea - este un palmier pitic care supraviețuiește în locuri umede și luminoase Experiente apartament demisol. Discuție. Salut reddit, vreau sa iau un apartament la demisol intr-un bloc nou si ma intereseaza ce experiente au avut alti rodditori cu asa ceva; am citit povestile de pe net deci daca-mi enumerati de mucegai, lumina nu ma ajutati, mi-ar placea sa-mi raspundeti daca aveti experienta directa cu asa ceva sau aveti.

Umezeala si igrasie - Kudika

Eşti pe cale să postezi un mesaj care poate încuraja pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe internet. Legea nr. 8 din 1996, privind dreptul de autor şi drepturile conexe, a fost modificată semnificativ prin Legea nr. 285 din 2004, prin OUG nr. 123 din 2005, precum şi prin Legea nr. 329 din 2006, iar tu ai putea să te afli în situaţia de a le încălca acum. În ipoteza. Acest lucru poate avea atât avantaje, cât şi dezavantaje. Un avantaj de luat în considerare este faptul că un apartament dintr-un bloc nou, ridicat la periferia oraşului, este mult mai ieftin decât unul aflat într-o clădire din buricul târgului De ce este necesară izolarea balconului. Este evident că prin izolarea balconului se asigură confortul termic pentru restul locuinței, la fel de important iarna, dar și vara. Izolarea trebuie făcută după toate regulile pentru că, dacă nu sunt folosite materialele potrivite, rezultatul nu va fi pe măsura așteptărilor Buruienile cresc foarte greu de sub el și în același timp, mulciul îti păstrează umezeala în pământ, deci economisești și apă. Ce preferi, un apartament in bloc nou sau... 30 iunie 2021. Amenajarea grădinii: 7 idei și sfaturi de amenajare 21 aprilie 2021. Cum să amenajezi un loc de joacă Apartament cu 2 camere de vanzare Arad zona Ultracentral, având suprafata de 67 mp, compartimentare total decomandat, situat la etajul 2/2, (acoperisul a fost renovat in totalitate, nu sunt probleme de umezeala, igrasie, mucegai sau alte inconveniente)

PS Un mare avantaj al termoizolarii pe interior e costul mai mic (nu ai nevoie de schele), costul unei astfel de termoizolari ajunge la 1-2000 pe apartament. Bloc in reabilitare - Circumvalatiunii. Bloc in reabilitare - Circumvalatiunii. Aceasta postare a fost editata de Chagall: 29 decembrie 2009 - 16:14. 0 Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Vlaicu, având suprafata de 48 mp, compartimentare semidecomandat, situat la etajul 4/4, (acoperisul nu are probleme de umezeala, igrasie, mucegai sau alte inconveniente). Apartamentul este format din:-doua camere-balcon-bucatarie-baie-hol . Apartamentul este imbunatatit cu In luna dec 2017 m am mutat intr in bloc nou. La 3 sapt a incepaut sa apara mugegai pe la colturi care se extinde veriginos pe tot peretele. Ce produse as putea folosi pt combatarea lui-precizez ca am dat cu savo, am aerisit si apare in acelasi loc chiar si extins. Multumesc. Răspund Locuiesc intr-un bloc nou finalizat in decembrie si aveam umezeala de peste 70%. In prima zi mi-a scos intr-o ora jumatate 500 ml de apa. Si multi litri dupa :)) Apartament 2 camere decomandat, bloc nou, cu garaj. Apartamente - Garsoniere de vanzare » 2 camere Multa umezeala/umiditate in apartament,casa,garaj,depozit,spatiul. Servicii, afaceri, echipamente firme » Servicii de curatenie Iasi Ieri 22:41. Casă ultracentral Iași D+P+1E+M de 604mp construiți,garaj și pivniță.

Pata umeda si rece in bloc nou - Misiunea Cas

Sfaturi pentru cei care doresc sa achizitioneze un apartament. (31 mesaje) (7 utilizatori) Topic creeat in urma cu 8 ani de catre aresco. Ultimul raspuns a fost postat de. Topicuri asemanatoare: Sfaturi pentru cei care doresc sa vanda un imobil. deblocare id messenger. Am reusit sa intru din nou pe pagina mea de Facebook Se pare că blocul la care balcoanele erau construite total anapoda și fără ieșire către ele este de fapt bine făcut. Acelea nu sunt balcoane, ci suporturi pentru aer condiționat. Câte înjurături au primit constructorii în nenumărate share-uri pe Facebook Nu poate fi nimeni chiar atât de idiot, mai ales că acele balcoane sunt oricum foarte mici, impractice pentru oameni. Noi folosim acasa un aparat Budget (luat din Praktiker cred) care isi face treaba de minune. Fiind bloc nou, construit fara toate izolatiile necesare, si stand si la parter, avem destule probleme cu condensul si chiar ajuta, strange foarte multa apa in perioada iernii. A costat vreo 400 RON, deci iti ramane si de bere Forum; Izolatii, Tamplarie si Umiditate; Condens, mucegai, igrasie; Daca aceasta este prima ta vizita, te rugam sa accesezi pagina cu intrebari si raspunsuri privind folosirea forumului accesand urmatorul link Intrebari si Raspunsuri.Pentru a posta / publica un mesaj trebuie sa te INREGISTREZI.Pentru a citi mesajele din forum, nu trebuie decat sa selectezi forumul dorit este vorba despre un apartament intr-un bloc nou ( constructie 2009) blocul nu are subsol d-ala cum stim noi e f jos cat sa treaca tevile si-atat. s-a turnat placa si peste ea sapa. cand am demontat parchetul si usile am gasit sub ele mucegai si umezeala

Sfaturi pentru cineva care urmează să-și cumpere apartament. Bună dimineața, rodditori! • Așa cum spune și titlul, m-am decis să apelez la cunoștințele voastre despre achiziția unui apartament nou. • Știu că sunteți mulți pe aici, trecuți prin asta, așa că, mi-ar prinde bine knowledge-ul vostru. Aștept sfaturile voastre. Spre vânzare apartament amplasat în bloc nou.Compania de construcție Finstroi-Invest, antreprenor general al companiei Ex-Factor Grup Notǎ 1: Betonul are duratǎ de viaţǎ finitǎ. Cele mai vechi construcţii din b.a. din Occident au fost fǎcute la sfȃrşitul sec. al XIX-lea. Au ȋnceput sǎ dea semne de ȋmbǎtrȃnire. Notǎ 2: Normativele impun structurilor din Romȃnia mǎsuri care sǎ le permitǎ sǎ reziste la cutremure mai mari decȃt cel din 1977 BLOC Alacant, Alicante, Spain. 2,963 likes · 1 talking about this. Tenim un Compromís amb la ciutat d'Alacant. Treballem amb il·lusió i energia per una societat més justa, verda i lliure Konye a li pi fasil pou lokalize lokal nou avèk Maps Google lan Juste make Bloc Moderne wap jwnn nou sou Google ou byn sou paj Facebook nou nan apropo wap jwnn Maps lan kap dirije ou nan lokal nou. Jumecourt, route nationale #8 entre l'hôpital Eben-ezer et pompe Total, croix-des-bouquets

Mulțime de credincioși au participat sâmbătă, 7 august 2021 la hramul bisericii de lemn al Schitului Răpciunița - Poiana Maicilor, comuna Ceahlău, județul Neamț. Sfânta Liturghie în cinstea Sfintei Teodora de la Sihla a fost săvârșită de PS Macarie, Episcopul românilor ortodocși din Europa de Nord.. Hotii de biciclete au lovit din nou in Cluj-Napoca, asa cum se intampla constant in ultima perioada. Ultimul incident a avut pe strada Bucuresti ieri dupa-amiaza. Prietenului meu i-a fost furata bicicleta de pe strada Bucuresti, de langa bloc. Bicicleta a fost lasata nesupravegheata timp de 10.. Umezeala excesiva din casa contribuie la deteriorarea peretilor si a pieselor de mobilier, la aparitia igrasiei si a mucegaiului si, implicit, la raspandirea unui miros neplacut in intregul spatiu. Tocmai din acest motiv, ar fi bine sa stii din timp ce ai de facut intr-o astfel de situatie si care sunt pasii de urmat in cazul unei inundatii acasa

An: N/A. 82.000 €. Preview. Detalii. Agentia imobiliara Imob Grup Expert va propune spre achizitionare un apartament format din 3 camere si dependinte, amplasat intr-un bloc nou, intr-o zona foarte buna, centrala, mai precis in Mazepa. Spatios, decomandat, varianta cu terasa generoasa; doua grupuri sanitare Daca izolez tavanul subsolului cu polistiren va mai aparea umezeala in casa? - Arad. Locuiesc la bloc, la parter. De cand blocul a fost debransat de la incalzirea centralizata, la..

Tipuri de tratamente. Pentru combaterea gandacilor de bucatarie se pot face tratamente cu insecticide concentrate aplicate prin pulverizare, cu insecticide gata preparate sau cu insecticide ce actioneaza ca si regulatori de crestere (IGR).De asemenea, pentru monitorizare, se utilizeaza capcane.. Deoarece principala cauza a aparitiei acestora este lipsa curateniei, un aspect foarte important. Una dintre marile probleme cu care ne confruntam la cladirile vechi sau la monumentele istorice este umiditatea ascendenta, care apare din cauza ca apa migreaza in pereti, din diferite surse aflate in funda­tie sau in sol. Umiditatea acendenta duce la modificari evidente ale proprietatilor materialelor, rezultand caramizi sfaramicioase, armaturi corodate etc. Exista mai multe proceduri Bloc operator Vindecarea accelerata a ranilor cronice In aceasta faza, imperfectiunile de la nivelul tegumentului sunt umplute cu tesut nou, iar nivelul exsudatului scade. Acestea mentin nivelul de umezeala de la nivelul ranii, protejeaza impotriva factorilor externi si sustin in mod activ procesul de vindecare

Bloc nou Vacaresti Parcul Tineretului

Bloc Nou - Apartamente - Garsoniere de vanzare - OLX

Sfaturi pentru a alege cele mai bune cauciucuri de vara. Buget: In general, pretul si calitatea merg mana in mana pentru anvelope. Tip de vehicul: Masinile si camioanele nu au aceleasi nevoi. Kilometraj anual: Daca nu parcurgi multi kilometri in fiecare an, poti opta pentru anvelope care imbatranesc mai putin. Recomandarile producatorului vehiculului: Pentru o performanta optima, vehiculul are. Produsul este minunat. Stam intr-un bloc neizolat, iar toamna spre iarna si primavara avem probleme destul de mari cu umezeala. Pana acum avut un dezumidificator de la Trotec, dar dupa 3 ani de folosit zi de zii si cateva cazaturi, saracul a clacat. Acest produs a scazut umiditatea de la 89% la 50% in 30 de minute

Acesta este motivul pentru care placile izolatoare sunt preferate in defavoarea vatei de sticla, de exemplu. Daca pe tavan exista tevi care impiedica instalarea placilor, poliuretanul proiectat ajuta la umplerea spatiilor mici. Izolarea tavanului mansardei. Cel putin 25% din caldura unei case iese printr-un acoperis slab izolat Apartament cu 2 camere situat in cartierul Sat Nou, la etajul III din IV intru-un bloc construit din caramida; apartamentul este complet finisat si se vinde mobilat si utilat mai putin televizor si frigider. Utilitati: apa, gaz, electricitate, canalizare, centrala proprie. Certificatul de performanță energetică este în curs de realizare UPDATE 23:40 Încă un bloc de locuințe din Timișoara a fost evacuat, luni seara, de autorități, după ce într-unul dintre apartamente s-ar fi făcut lucrări de dezinsecție și deratizare cu aceeași firmă care a făcut acțiunea și în imobilul în care trei persoane au murit și alte cîteva zeci au ajuns la spital.Potrivit reprezentanților ISU Timiș, măsura de evacuare completă. Buna ziua ,va scriu din nou desi raspunsul dvs a fost destul de clar.Astazi am vrut sa fac comanda la poliestiren de 15cm grafitat de la Adeplast.nu se gaseste la Brailaiar un representant pe care l am sunat ,mi a spus ca e o greseala sa punem de 15 apoi peretii nu respira. Dimensiunile complete sunt de 55 cm inaltime, 144 cm lungime, 48.5 cm latime, fiind evident ca este o optiune valabila pentru casele nou construite, nicidecum pentru apartamentele de bloc. In ceea ce priveste masca pentru chiuveta de baie pe care ti-o propunem, aceasta este, de fapt, un dulap generos, cu sistem de inchidere SoftClose, care va.

Garsoniere de vânzare - La ce să fii atent când vrei să

COS DE CUMPARATURI. Îmbrăcăm românii din '94. Ariela Sebiș, localizată în orașul Sebiș, județul Arad care deține o istorie frumoasă în industria pielarieri și a blănurilor naturale, a luat naștere acum 22 de ani din dorința de a aduce pe piață cele mai calitative haine de piele și blană. Astfel, echipa Ariela Sebis s-a dezvoltat de la 2 angajați în 1994 la 39 în 2017. **Repozitionare pret** 260 euro/lună Agentia Invest Point Imobiliare propune spre inchiriere un apartament situat in bloc nou construit,prima inchiriere,ansamblu rezidential cu locuri de parcare, spatii de joaca pentru copii, supraveghere video,videointerfon,sistem de alarma, detector de gaz, fum, in zona Decebal- Prima Shops in apropiere de centrul orasului Oradea.Apartamentul propus spre. Odata cu dezvoltarea tot mai rapida a mediului de afaceri precum si a tehnologiei, s-a nascut nevoia de securitate. Fie ca detii o cladire rezidentiala, o locuinta proprie, un birou, o hala industriala sau esti administrator de bloc, serviciul de montaj camere supraveghere si sisteme de securitate nu ar trebui sa te lase indiferent Renovarea apartamentului: Ghid complet cu sfaturi practice. Un proiect de renovare a unui apartament poate fi singurul mod in care poti obtine casa visurilor tale. Rezultatul renovarii iti reflecta intocmai gusturile, personalitatea si ideea ta de camin, dar satisfactia unei locuinte croite pentru tine nu este singurul motiv pentru.

Apartamente de vanzare in Arad (Compartimente - flatfy

1. Ne pricepem la dezumidificatoare? Iarna asta, fiind foarte caldă și umedă, am o problemă cu umezeala în casă și, aferent umezelii, mucegaiul. Iar copiii, deja alergici la polen și alte mizerii, numai de mucegai nu au nevoie
  2. bloc comanda geam si oglinzi v70xc 2001 Started by CristianIepure, 7 Nov 2014. 8 posts in this topic. CristianIepure 2 Nou venit; Membru; 2 10 posts; Posted 7 Nov 2014 · Report post. Servus, baieti.
  3. ă apa și umezeala din țesătură, iar covoarele sunt scoase complet uscate, indiferent de vreme și anotimp. Procesul de curățare al canapelelor și saltelelor ajută la eli

La ce sa fii atent cand cumperi o locuinta: 6 aspecte

1. Nou la Romstal - Electrocasnice Arctic și Beko; Romstal aniversează 27 ani și îți face cinste cu prețuri promoționale! Echipajul Badiu - Fetean, locul 5 la raliul Estoniei; Romstal sustine performata in tenisul de masa! Descopera aerul condiționat DEZIT la un click distanță - De la 1099 lei, doar onlin
  2. Ghid complet pentru izolatia exterioara a locuintei tale. Desi izolatia exterioara a cladirilor a inceput sa fie implementata de constructorii romani abia in anii '90, astazi a devenit un standard in constructii si una dintre cele mai importante etape in renovarea unei cladiri vechi. Desigur, acest proces se poate realiza prin mai multe.
  3. 5 saci vidat haine, pilote, paturi, perne, 70 x 100 cm, la doar 39 RON in loc de 89 RON | Oferte Teamdeals.r
  4. Este un bloc curat, civilizat fara restantieri, cu usi de termopan la intrare / ghena, scara ptr. persoane cu handicap la intrarea in bloc, lift schimbat. Blocul este reabilitat termic mai 2019, iar in 2018 s-au schimbat tevile vechi si s-au pus tevi din polietilena garantate 50 de ani
  5. Umezeala bloc nou - parchet lemn iun. Care sunt valorile normale ale umiditatii din casa? Umiditate interioara optima ian. Cum se poate păstra un nivel optim de umiditate. Am observat că numărul celor care știu cât de importantă este menținerea umidității din casă la un nivel optim este foarte mic, iar nu de . In medie, intr-un.

FLORINEL - LA BLOC (NOU) - YouTub

1. Un nou produs - Dezumidificator 20L/zi DE-GDNM20. Dezumidificatorul DE-GDNM20 este solutia ideala pentru toate tipurile de afaceri sau pentru spatii rezidentiale, beciuri si pentru toate spatiile cu probleme de umezeala si mucegai pe pereti. Noul dezumidificator de la Inventor vine sa va ofere un aer curat, fara umezeala
  2. An constructie 1977 - 1990 Etaj Parter Descriere Oferta avantajoasa cu urmatoarele caracteristici: 1) parter, pe colt, pretabil si pentru activitati comerciale; interfon, bloc linistit, curat 2) 2 bai, 2 camere, 2 holuri, 1 bucatarie, 1 camara si 1 debara 3) geamuri termopane cu 5 camere, gresie, parchet, faianta 4) usa metalica la intrare si.
  3. Inmultirea trandafirilor prin butasi este cea mai simpla, la indemana si populara metoda de inmultire a frumoaselor flori. Cel mai bun candidat pentru inmultire este o crenguta lemnoasa, care a produs o floare si are cam 4-6 frunze sanatoase.. Foloseste mai multe astfel de crengi, pentru ca este posibil sa nu se prinda toate
  4. Mitul cum ca BCA-ul absoarbe umezeala ne-a fost demontat de acest producator explicandu-ni-se ca un bloc de BCA marca Ytong poate sta total scufundat in apa 24 de ore si sectionandu-l vom vedea ca apa nu a patruns in interior pe mai mult de 1 cm. N-am facut experimentul, deci nu stiu daca este adevarat
  5. Vopsirea și lăcuirea lemnului. Protejați lemnul! Cei mai importanţi trei duşmani ai lemnului sunt umezeala, razele UV şi organismele dăunătoare. Măsurile de protecţie luate la timp, precum straturile adecvate şi verificările periodice previn deteriorarea timpurie a componentelor din lemn şi asigură durabilitatea acestora

Garsoniere de vanzare in Drumul Taberei - Vrei sa cumperi

Va livram la timp si oriunde in tara materialul potrivit proiectului dvs. Materiale de constructii la preturi adaptate bugetului si transport optimizat functie de distanta si cantitate. Praguri de discount de 5-10%!!! Publicat la 29 iulie 2021, 06:46 Fructele și legumele trebuie spălate conștiincios, pentru că au virusuri care pot să pună mari probleme de sănătate. Nici pepenii nu fac excepție. trebuie spălate foarte bine înainte de-a fi consumate. Pentru că pot fi contaminate cu un virus extrem de periculos pentru sănătate. Chiar și coaja de pepene [ Articolul se bucura de un mare interes din partea utilizatorilor blogului. In graficul alaturat aveti dinamica accesarilor lunare : Recomandam ca articolul sa fie citit impreuna cu comentariile asociate lui! In acest articol voi prezenta pas cu pas modernizarea unui tablou cu sigurante la un apartament cu 3 camere dintr-un bloc construit in 1957 Parcul Feroviar al orașului se conturează tot mai mult, ca un obiectiv turistic important, nu numai pentru orașul nostru, ci pentru întreaga regiune. Teiusul, oraș cu puternice rădăcini feroviare se mândrește cu un astfel de obiectiv, la care administrația locala muncește începând din anul 2013, o data cu montarea primului artefact Vreme se menţine călduroasă, chiar caniculară în sudul ţării la final de săptămână. Sâmbătă seara şi pe parcursul nopţii cerul se va înnora şi îşi vor face apariţia ploile. Prognoza meteo 31 iulie. La noapte, cerul, mai mult senin, va avea unele înnorãri la începutul nopţii.

anunt de la a la z, anuntaz, anunturi, anunturi foto, anunturi telefon, anunturia online, imobiliare, inchiriere, inchirieri, locuri munca, oferta, oferte, vanzare. Apartament de vanzare cu Centrala proprie in Unirii, Bucuresti. Intra pe site si vezi toate anunturile cu Apartament de vanzare. Vezi oferta si contacteaza vanzatorul Planul simplu de idei a basmului praslea cel voinic si merele de aur - Mai jos o sa aveti mai multe rezultate pentru cautarea Planul simplu de idei a basmului praslea cel voinic si merele de aur. Puteti gasi foarte multe referate accesand categoriile din partea dreapta despre Planul simplu de idei a basmului praslea cel voinic si merele de aur.Uita-te mai jos si o sa gasesti cele mai relevante.

ECOSOL DEGRESANT ECOLOGIC 107 Pătrunde și dizolva perfect unsori, lubrifianți și zone înnegrite de utilizare. Nu contine slveni clorurati Nu pot sa nu remarc ca dimineata in camera in care dorm e un miros mult mai inchis. Oarecum e normal, ca am consumat tot oxigenul peste noapte

CE-MI IAU, APARTAMENT ȊN BLOC NOU SAU VECHI? - Radu Negoit

1. Apartamente Tatarasi iasi, Atene
  2. Top 5 plante care absorb umiditatea excesivă din casă
  3. Experiente apartament demisol : Romania - reddi
  4. Cel mai bun Dezumidificator

Salutare,comunitate

1. Când e momentul să instalezi un aer conditionat — arhiblo
  2. Cum scapi de igrasie si mucegai in casa: solutii eficiente
  3. Stau la bloc In baie între faianţă si cada dupa un
  4. Vrei o locuinţă într-un bloc nou? Iată 8 lucruri la care
  5. Izolarea balconului: De ce sa o faci si cum se realizeaza

10 trucuri simple și practice pentru amenajarea grădinii

Garsoniera , bloc nou , metrou Aparatorii Patriei » ZonaApartament in Iasi de vanzare cu 2 camere bloc nou zonaBloc nou, langa ANL uri, 3 camere, 70 mp, 35000 euro - 595,Apartamente 3 camere, bloc nou Iasi, Nicolina Cug Parcare